Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


DERMAROLLER - neinvazivní mezoterapie

DERMAROLLER

- neinvazivní mezoterapie

Princip:

Základním principem je neinvazivní zákrok pomocí tzv. válečku - dermarolleru, který dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu "zevnitř". Ve spojení se speciálními séry umožňuje používání dermarolleru lepší penetraci aktivních látek do kůže. Působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu, obnovuje přirozený tonus pleti, trvale se zesvětlují hyperpigmentové skvrny a zlepšuje se vzhled zestárlé a sluncem poškozené pleti. Celkově se stává pleť jemnější, zářivější, zdravější a mladistvě vyhlížející.

Výhody:

  • Vhodné pro všechny typy pletí v každém ročním období, včetně letního období
  • Napomáhá vyhlazení vrásek, rýh a kohoutích stop kolem očí
  • Zlepšuje vyhlazení jizev a nerovností na pleti, zejména po akné
  • Zmírňuje projevy celulitidy a strií
  • Minimální nebo žádná doba na zotavení pleti po ošetření
  • Nezvyšuje sensitivitu pokožky na UV záření
  • Ve spojení se séry či speciálními koktejly aktivních látek přináší mnoho pozitivních účinků na pokožku, radikálně se zvyšuje penetrace aktivních látek, např. při odstranění pigmentových skvrn, při "vyplnění" vrásek či při odstranění jizviček po akné
  • Náklady na ošetření jsou mnohem nižší ve srovnání s ošetřeními jako je laser,radiofrekvence, galvanický proud a elektroporace

Dermaroller:

Je to speciální plastový váleček s mikrojehlami z titanu či z oceli, které jsou uspořádány v několika řadách. Špičky jehliček mají různou délku. Pro kosmetické použití v salónu se doporučuje délka 0,5 mm.

Dermarollerem přejíždíme po pokožce, mírně narušíme epidermis a celkově ji prokrvíme. Současně vytvoříme "transportní tunel", který dopraví účinné látky do pokožky. "Rollerováním" dochází k mírnému porušení struktury pokožky, která okamžitě zahájí proces regenerace se zvýšenou produkcí kolagenu a elastinu.

Kontraindikace:

Nepoužívat na aktivní akné, ekzém a psoriázu. Nepoužívat v těhotenství, na otevřené rány, s medikamenty ředícími krev (heparin) a při hemofilii. Dermaroller je určen na více ošetření, pouze však pro jednu osobu.

Výsledek:

Výsledky jsou viditelné a trvalé, pleť je pocitově "vyplněná" jako po aplikaci botoxu, podráždění pleti je víceméně zanedbatelné a klientky neomezuje v jejich běžném životě.

Klientka si zakoupí "svůj" dermaroller, který používáme při ošetření v salónu opakovaně, většinou dostačuje na 6 – 10 ošetření.

Závěr:

Používání dermarollerů představuje revoluci v dermokosmetickém a estetickém ošetření. Patří mezi neinvazivní stimulační techniky, navrací kontury mladého obličeje. Pleť po ošetření vykazuje "přirozený vzhled", výsledky přetrvávají až po dobu jednoho roku na rozdíl od běžného kosmetického ošetření. Tento úkon mohou provádět pouze certifikované kosmetické salóny a kosmetičky zaškolené lékařem. Salon Galadriel splňuje vysoké požadavky na aplikaci této revoluční techniky.

Ceník - neinvazivní mezoterapie dermarollerem
Komplexní ošetření s použitím dermarolleru690Kč
Komplexní ošetření dermarollerem + přístrojové ošetření890Kč

Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...