Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


Dárkové poukázky

Dárkové poukázky na jméno

Co potěší více, než dárek určený jen a právě té konkrétní osobě? Asi nic. Protože jen dárkem přesně "na míru" sdělíte obdarovanému, že jste na něj mysleli, že jste přemýšleli o jeho potřebách a že jste chtěli obdarovat právě jeho.

Proto Vám nabízíme jmenovité dárkové poukázky v hodnotách od 1000Kč. Na každé takto objednané dárkové poukázce najdete vytištěno jméno obdarovaného, částku ve výši, kterou si sami určíte pro obdarování a také druh služeb či výrobků, na které je možné poukázku v našem kosmetickém salónu použít, pokud budete chtít tento účel konkretizovat. Váš dárek tak bude nejen navýsost osobní, ale také použitý způsobem, o kterém si myslíte, že by mohl obdarovanému udělat největší radost. Příklad toho, jak může Váš nanejvýš osobně míněný dárek vypadat, vidíte zde:

Náhled poukázky.
Klikněte pro zvětšení.

Dárkové poukázky v hodnotě

Jestliže chcete darovat poukázku z našeho salónu, ale v hodnotě menší než 1000Kč, můžete si vybrat z našch poukázek v hodnotách 100Kč, 200Kč a 500Kč. Pravda, nejsou na jméno a tudíž nevypadají tak osobně, ale služby a výrobky, které za ně obdarovaný od nás dostane jsou stejně kvalitní jako u jmenovitých poukázek. Ta svoboda a volnost, kterou máte, pokud se na poslední chvíli rozhodnete změnit osobu obdarovanou nebo ta svoboda obdarovaného při výběru služeb a výrobků zcela jistě vynahradí pocit neosobnosti poukázky. Tak neváhejte a objednávejte!

Dárkové poukázky v hodnotách 100Kč, 200Kč a 500Kč - osobně míněný dárek - vypadá takto:

Náhled poukázky.
Klikněte pro zvětšení.

Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...