Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


Buďte krásná každý den

Líčení

Buďte krásná každý den

Líčení a kvalitní make-up je pro ženu důležitý. Každá žena chce být krásná a vypadat každý den skvěle. Ale jak na to? Kde začít? Jak změnit to či ono a na koho se obrátit? Pro vás - které rády zkoušíte nové trendy nebo chcete zkusit jen malou či naopak velkou proměnu - jsme tu my. Provedeme Vám líčení vhodné pro Vaši osobnost a pro konkrétní účel.

Líčení pro denní použití

Denní líčení se provádí za denního světla, je decentní, jemné a mělo by korespondovat s typem člověka. Líčení by mělo ladit s doplňky a oblečením.

Každý z nás je jedinečný, každý vypadá jinak a každý má svůj vlastní kolorit. Jsme součástí přírody, která je plná tvarů a barev. Každý z nás má zcela osobitý vztah k tvarům a barvám. Některé barvy prostě sluší konkrétní ženě víc než ostatní. Proto můžeme ženy podle výše naznačených kritérií rozdělit na typy:

  • jarní
  • letní
  • podtimní
  • zimní

Jarním a podzimním typům sluší teplé barvy, letním a zimním studené odstíny. Toto rozdělení je samozřejmě jen velmi orientační, ale může Vám být prvotním vodítkem při výběru líčení. Existují samozřejmě také barvy, které jsou neutrální a jsou vhodné pro všechny typy lidí. V líčení není třeba se držet zaběhnutých zvyků, někdy budete příjemně překvapena výsledkem práce zkušené vizážistky.

Hlavní zásadou pro správné líčení je naučit se správně pozorovat hru světla a stínu. Zvláště u korektivního líčení je tuto zásadu důležité dodržovat, aby se výsledek neminul účinkem. Tam kde mají rysy lidské tváře sklon se propadat, používáme světlé tóny. Tam, kde vystupují, používáme naopak tmavších odstínů.

Večerní a plesové líčení

Ve své podstatě se od denního líčení liší pouze tím, že je podstatně výraznější. Používají se výraznější odstíny, oči se zvýrazňují lepením řas a líčení doplňuje se např. různými třpytkami. Ale i večerní líčení by si mělo zachovat přirozený vzhled. Líčí se při umělém osvětlení, jelikož světlo odebírá na hloubce barevnosti. Také líčení k příležitosti fotografování je více výrazné, jelikož blesk a fotoaparát nám ubírá velké procento tónu. Je velmi důležité nezapomínat na kosmetické ošetření pleti, jelikož pak i celkové líčení působí dokonale. To znamená nejen pravidelnou každodenní domácí péči o Vaši pleť, ale i péči odbornou v našem salónu.

Svatební líčení

Svatba je jedním z nejdůležitějších a nejslavnostnějších dnů v životě ženy. Nevěsta je středem pozornosti všech a z toho důvodu by měla působit přirozeně a svěže. U svatebního líčení by se tak mělo dávat přednost lehkým make-upům bez výrazných očních stínů. Při líčení očí zdůrazňujeme stíny jen lehce, bez černých nebo tmavých linek. K jejich rozjasnění používáme barvy v odstínech modré, fialové nebo růžové. Rovněž u rtů je třeba volit přirozené barvy, jako jsou jemně růžová, načervenalá, broskvová či béžová. Hlavním přínosem make-upu u svatebního líčení je rozjasnění tváře a zakrytí nedostatků pleti.

Proč přijít k nám?

Vnímáme líčení jako prostředek k Vaší celkové pohodě. Nalíčená žena je krásná, krásná žena je spokojená sama se sebou. Nasloucháme Vašim přáním, kombinujeme je s Vašimi potřebami, využíváme našich zkušeností k dosažení skvělého výsledku.

Pro líčení používáme osvědčenou profesionální dekorativní kosmetiku Keenwell, Inglot, Germaine de Capuccini. Líčení je právě ta činnost, která nám dovolí dostát našemu mottu: "...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů..."


Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...