Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


SPA THERAPY

SPA Therapy Černá perla

Ošetření SPA v rytmu vesmíru

Slunce a Luna jsou symbolem dokonalého páru. Společně navozují harmonii a rovnováhu naší planety, která se tak přenáší i na nás. Slunce, horké a energizující, ovládá svět činů. Měsíc, krásný a zklidňující, ovlivňuje svět našich citů. Oba řídí přírodní cykly a ovlivňují náš Život a emoce. Představují tak jedno z velkých, záhadných a poutavých tajemství vesmíru. Slunce a Měsíc jsou dvě nebeská tělesa, jež se doplňují a dokonale souzní v moři. Ovlivňují Příliv a odliv i všechny živé organizmy, které jej obývají. V moři se nacházejí základní prvky, obsažené v ošetření SPA, novém světě nevídaných pocitů, vedoucích ke stavu dokonalé Pohody. Laboratoře Germaine de Capuccini, inspirované rytmy vesmíru a moře, vyvinuly Luxusní ošetření SPAMARINE PRIVILEGE ušlechtilé, přinášející nové pocity. Ošetření, které nejen pečuje o krásu, ale také umožňuje výjimečné zážitky.

SPA THERAPY PERLA

Magický klid měsíce

Magické světlo měsíce se za noci tiše odráží na mořské hladině. Působením jeho záře se rodí nové perly, nejčistší symboly míru a duchovna, elegance a ženskosti.

Perla je šperk, ale zároveň má schopnosti "katalyzátoru života". Od dávných dob byl prášek z perel velmi ceněn pro vysokou hodnotu obsažených minerálů, proteinů a aminokyselin, které se na pleti stávají zdrojem krásy a pohody.

Germaine de Capuccini využil těchto vlastností a vytvořil SPA THERAPY PERLA, ošetření vyzařující magii a smyslnost. Hydratuje, zjemňuje a odívá pleť nádhernými perlovými odlesky.

SPA THERAPY PERLA kombinuje rafinované ošetření obličeje s příjemnou péčí o celé tělo: svůdnost černé perly při ošetření obličeje spolu s neposkvrněnou čistotou bílé perly pečují o pokožku těla. Dokonalá relaxace a pohoda promění stresovou, suchou, citlivou a ochablou pleť: její krásu vyzdvihne na maximum.

Kouzlo měsíce a tajemství mořských perel nacházejí svoji materiální podobu ve čtyřech přípravcích, inspirovaných moudrostí předků a vytvořených pomocí nejprogresivnějších technologií dnešní doby.

SPA Therapy Zlatá perla

SPA THERAPY ZLATO

Životodárná energie Slunce

Slunce je božské světlo, je život, je světlo. Jeho přítomnost ovlivňuje mořské prostředí, kde se nachází zlato, koncentrované v řase nazývané "zlatá řasa". Ta absorbuje tento cenný kov a uchovává jej ve svém vnitřku. Z jeho mnoha blahodárných účinků na pleť se zrodila SPA THERAPY ZLATO, maximální přitažlivost a rafinovanost v revitalizačním ošetření na bázi "mořského zlata", které zahalí pleť do jemného zlatavého závoje.

Síla Slunce, zlata a "zlaté řasy" se pojí ve dvou tělových přípravcích s vybranou texturou a ušlechtilou vůní, které chrání, stimulují a obohacují pokožku. Zároveň působí preventivně proti stárnutí.


Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...