Galadriel

-----kosmetický a kadeřnický salón-----


Trvalá na řasy

Trvalá na řasy

Pro svůdný pohled

Aplikace trvalé na řasy Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2-3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči.

Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba 15ti minutové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Pro jaké příležitosti?

Na svatby, plesy, večírky - jednoduše pro všechny příležitosti, na kterých Vám záleží. Ale aplikaci trvalé na řasy oceníte například i na dovolené pro úžasný vzhled bezprostředně po koupání. Pokud nosíte brýle nebo kontaktní čočky, můžete mít problémy s nanášením řasenky. I tehdy Vám problém vyřeší trvalá na řasy. Prostě pro slavnostní i běžné příležitosti a nebo jen tak pro své potěšení vyzkoušet něco nového.

Škodí trvalá řasám?

V žádném případě ne. Ale je potřeba zdůraznit, že i o řasy je potřeba se starat! Pokud se líčíte, je dobré používat balzám na řasy, který řasy regeneruje. Tato rada platí dvojnásob po aplikaci trvalé na řasy. Tuto proceduru provádějte šetrně vzhledem k řasám a citlivému očnímu okolí. Oči by se neměly silně mnout, protože řasy, které jsou velmi slabé a mají velmi tenká zakončení, by se mohly lámat.

Kdy se dá trvalá aplikovat příště?

Obecně se dá říci, že zhruba po dvou měsících. V některých případech ale trvalá vydrží na řasách i déle. V každém případě platí jednoduché pravidlo - pokud už není trvalá na řasách patrná, je vhodný čas navštívit náš salón opětovně.

Ceník - trvalá na řasy
Aplikace trvalé na řasy700Kč

Salón Galadriel - ...půvab a vznešenost nemusí být jen výsadou elfů...